Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabalyzom van, es meglyuka...

Fogszabalyzom van, es meglyukadt 3 fogam elol. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Szoval fogszabalyzom van 4 honapja, es elol 3 fogam lyukas.. Mitol lyukadhatott meg? Naponta 3 szor mosom, minden etkezes utan. Beakartam tometni mar 3 honapja, de a fogorvos azt mondta h meg nem lehet "jol" betomni... Eleg szivas lenne, ha miutan a fogaim alakzatba alltak, latszana hogy tomve vannak .
2012. nov. 30. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
csak tippelek de jozan paraszti esszel ez jutott eszembe: hiaba mostad rendesen megis be tudott szorulni a fogszabalyzo es a fog koze szuvasodast okozo anyag, a masik lehetseges a fogszabalyzoval megserult a fogzomanc es igy konnyebben lukadt.
2012. dec. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogmosás előtt ki is kell piszkálni minden darabos cuccost fogköztisztító kefével és szájvizet is ajálott használni legalább az esti fogmosás után.Nekem lassan 9 hónapja van fogszbim és elől egy se szuvasodott meg szerencsére,hátul kelett csak fogat tömni a felrakás óta.Valamint ajánlott min. félévente fogkövet is leszedetni fogszabályzó kezelés közben is(én 4-5 havonta szoktam).
2012. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Latszani fog majd a tomes helye?
2012. dec. 1. 11:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha normálisan kiválasztják a színt,akkor egy darabig nem.
2012. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!