Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy problémám! 15/F Nem...

Van egy problémám! 15/F Nem cigizek, csak néha de mégis sárgák a fogaim! Milyen házi modszerek léteznek fogfehéritéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ez már olyan 13éves koromban jelenkezett,de akkor még végképp nem probáltam ki a cigit,szóval mi lehet a fogsárgulás okai+a házi modszerek fehéritéssel
2009. aug. 18. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Nos,képzeld én meg 14/L vagyok,és nekem is VAN egy problémám kicsit nekem is sárgásak a fogaim.Pedig én életem nem szívtam el egy szál cigit sem:S


Amúgy állítólag a sütőpor jó,ha azzal mosol fogat.

2009. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
25%
Nem tudom próbáltad-e már a fogkefét és a fogkrémet. Már nagyon rég óta ezt használja az emberiség fog és száj ápolás céljából. Ajánlom neked is.
2009. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Szódabikarbónával moss fogat, azt mondják, hatásos, bár gondolom nem elsőre, meg azért ne is moss vele túl gyakran fogat, mert azért annyira nem tesz neki jót.
2009. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Az én fogsorom alapszíne is sárgás kicsit, szóval ne mondjátok h használjon kefét mert azzal nemfog fehéredni, lehet neki is alapjáraton sárgás
2009. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha elég mész van a fogban, akkor sárgás szinü, a hófehér a mészhiányra utal.

A vörösbor, kávé, fekete tea is elszinezi, nem csak a cigi.

A sütöporral fogmosás pedig a fogzománcot oldja, ugyanugy, mint a citromlével, citrompótlóval, citromsavval való fogmosás is - ebböl következik, hogy nem túl célszerü, mert rövidesen nem lesz fogad.

2009. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszön szépen a válaszotokot!
2009. aug. 18. 23:12
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Házi módszerrel csak fogatlaná vállsz!!


Hófehér fogakat akarsz?


Vagy egyél rendesen mert 15 évesen még fejlődik a fogad,

Csoki helyett napi 1 liter kecsketej 1 tojáshéj kecskesajt és kókusz!!


Vagy 20 éves korod után csináltasd meg az összes fogadra a koronát, kb 800 ezer forint..

2009. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vegyél elmex fogkrémet és bedörzsölő zselét és ezentúl csak azt használd, kb fél év után már látni fogod a változást ha rendesen naponta használod..


A fogkrém és a zselé együtt kb 2 ezer forint, de megéri!!

2009. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A_PRÉDIKÁTOR válasza:
Hali, én szerintem is várj egy kicsit még gyerek vagy nagyon-->fejlődnek a fogaid,ne ess neki most hirtelen!Egyél sok kalciumban gazdag élelmiszert,SPORTOLJ!!!! hogy be is épüljön. Kerüld a cigit késöbb is, a szénsvas dolgokat stb stb.Minden olyat ami oldja a zománcot, a kalcium-ot a fogadból.Az baromság, 20éves korodba nem kell kihuzatni a fogaidat azzal csak a fgorovosokat pénzeled!!!!!Inkább élj ésszel!
2011. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!