Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudtok ajánlani olyan fogorvos...

Tudtok ajánlani olyan fogorvost ahol altatnak foghúzásnál? (Kisaltatás) és milyen az a kisaltatás? Meddig tart? Mennyire kockázatos?

Figyelt kérdés
Ki kéne húzni egy fogamat de eléggé félek a fogásztól(szégyen nem szégyen) és úgy hallottam hogy vannak olyan magánorvosok akik altatnak ha erről van szó hogy húzás de mik a kockázatok? Van e akadálya a dolognak ha Béta blokkolót szedek? Mibe fáj egy ilyen "kezelés"?

2012. dec. 4. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki ne félne a fogászati kezeléstől? Mindenesetre ha kapsz érzéstelenítő szurit, uzánna semmit sem fogsz érezni. A szuri pedig max 3-5 mp ha fáj utánna nem is érzed. Azt ki lehet bírni!
2012. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak, de ezek általában elég drágák. [link] Itt van pl. egy példa, de neten sok hasonló oldal van.

Nem ajánlom ha csak egy fogadat kell kezelni (lehet, hogy nem is kell kihúzni). Kérdezd meg pár ismerősödett ki tud ajánlani jó fogorvost. Altatás nem a legjobb, az mindig kockázatos, plusz nekem több ismerősöm is mondta, hogy romlott a memoriája egy egy altatás után. Ilyen esetben pedig nem is szükséges az altatás.

2012. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát köszi, mindenesetre nem csak 1 fogamról volna szó, de csak 1et kéne kihúzni...ez viszont biztos. Sajnos. további 3at csak tömni kéne... Sajnos a munkarendem miatt nem kivitelezhető a folyamatos visszajárkálás, így ezért is gondoltam erre...
2012. dec. 5. 08:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki akkor én teljesen be vagyok ijedve a tűktől, nem is tudom sokáig nézni, még a szálkát is csipesszel szedem ki. Kerestem én is altatásos dolgot, de annyi a negatív tapasztalat, hogy végül úgy döntöttem gyáva népnek nincs hazája, elmentem egy magándokihoz, tegnap volt a húzás, az injekció kb 3-4mp, féltem tőle, de feleslegesen, óvatos volt nagyon a doki. Utána kiküldött, 10 perc várakozás, bementem fogta a fogót, azt mondta ne féljek nem lesz baj, igazándiból a hangok amik szörnyűek, meg az érzés, hogy tudom mit csinál, de fájni nem fájt, utána hazajöttem kiment az érzéstelenítő, nem volt az sem annyira vészes, egy whisky mellett kibírható, ma már sokkal jobb, csak figyelni kell a kajálásra/ivásra. A tömés pedig semmi, egy jó magándoki azt is pikk-pakk megcsinálja, szerintem érdemes kifizetni érte vmennyi pénzt, elvégre az egészségedről van szó.
2012. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!