Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap húzták ki a bölcsességf...

Tegnap húzták ki a bölcsességfogamat, teljesen ki volt nőve, egyszerű foghúzás volt. Mit lehet enni ilyenkor illetve mit nem?

Figyelt kérdés
Tegnap este húzták, ma csak banánt eszek, de holnapra akarok csomagolni valami kímélős kaját. Azt tudom, hogy tejeset, meg pékárut nem annyira kéne, mit ajánlatos enni ilyenkor?
2012. dec. 7. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor a férjemnek múlt héten húztak 5 körül este 9 kor már evett pékárut és banánt. csak a tejeseket kerülte és nem kell napokat koplalni, nyugodtan egyél óvatosan és normál ételeket a másik oldalon. Illetve 1-2 napig nem emelgetett semmit, pihent.
2012. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Péksüteményt, kenyeret és egyéb morzsálódós kaját ne egyél, mert nehezen tudod kivédeni, hogy a morzsák belekerüljenek a sebbe. Egyebeket bármit ehetsz, de főleg puha és a szájban könnyen "irányítható" kajákat egyél, hogy el tudd őket terelni a sebtől.
2012. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Épp ilyen kajákra lennék kíváncsi, szűkös a fantáziám, de néhány főzeléken, levesen és gyümölcsön kívül nem sok ilyet ismerek. Holnap akarok egész napra csomagolni kaját, épp a pékárut akarom kihagyni a morzsolódás miatt, csak így nincs nagyon tippem, hogy akkor mégis mit.
2012. dec. 7. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap húztak, én ma csirkepörköltet főztem orsótésztával :D A húst nem ettem, csak a szaftot besűrítettem liszttel és azt tettem a tésztára. Nagyon finom volt és ezt nem is kell rágni. A tegnapi vacsorám húsleves volt cérnametélttel.

Csomagolhatsz szerintem bármilyen szószos-tésztás kaját, az ilyenkor jól csúszik.

2012. dec. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mennyire fájt a bölcsesség fogatok húzása és utána??nekem csütörtökön fogják húzni,be vagyok tojva
2013. jan. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!