Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bölcsesség fogam okozhatja...

A bölcsesség fogam okozhatja ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy 23 éves vagyok bal oldalt a bölcsesség fogam,szerintem még nem nőtt ki jól,pár napja érzem,hogy egy picit fáj az álkapcsom,mintha valamelyik fogam fájna,de nem tudtam megállaptani hogy melyik.....aztán most picit megpiszkáltam,a bölcsesség fogam,és ha megnyomom körülötte az ínyt,eléggé fáj....egy éve nem volt vele semmi,létezik h most újra fáj?

2012. dec. 11. 14:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Én elmentem fogorvoshoz mikor fájt valami a számban...
2012. dec. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nő a fogad még mindíg, nekem vagy 5 évig nőtt, néha 1 hétig fájt az állkapcsom meg az íny körülötte, aztán egy évig semmi, majd ismét.Nem lyukas nincs vele semmi csak nő pár mm-t.
2012. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

ma 14:08


Kedvesem!


Voltam 2 napja fogorvosnál tömni,akkor még nem fájt,3 héttel később kaptam időpontot,felhívtam ma előbb nem tud adni,magánhoz járok itt az Sztk-s elcseszte a fogaimat,újra kellett tömetnem,meg az egyiket annak ellenére h fájt,nem is kezelte,húzni akarta a magán meg betömte,és mos lekopogom,semmi gond vele....köszi a "hasznos" tanácsot

2012. dec. 11. 14:20
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem is időszakosan nőttek a bölcsességfogaim. Egyszerre csak 1-2 mm-t, aztán fél-egy évig semmi, aztán megint nőtt kicsit, stb. Ès mindig fájt olyankor.
2012. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ja,és nem a bölcsesség fogamat tömte,azt sem mondhatom h a tömés miatt fáj....
2012. dec. 11. 14:23
 6/19 anonim ***** válasza:
nekem 26 évesen jött ki és körbe kellett vágni az ínyt róla...ha nagyon fáj, vagy zavaró nézesd meg egy jó fogorvossal
2012. dec. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
bírom a fájdalmat,illetve elviselem,ha emiatt fáj,csak elmúlik.....
2012. dec. 11. 14:25
 8/19 A kérdező kommentje:
rágcsáltam szegfűszeget,azt mondják segít,de azért lehet veszek Listerint is,hátha segít....
2012. dec. 11. 14:26
 9/19 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, nekem egészen a halántékomig fájt. Mondjuk nem bölcsességfog volt! Simán fájhat amiatt. Jobbulást!
2012. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

ma 15:00


És mi volt/lett végül?


Köszi :)

2012. dec. 11. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!