Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki nem nőtt bölcsességfog...

Ki nem nőtt bölcsességfog kihúzása szájsebészeten mennyire fáj érzéstelenítéssel?

Figyelt kérdés
nagyon félek:S

2012. nov. 27. 15:41
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
vagy lehet, hogy altatni fognak?:S azt ott döntik el?
2012. nov. 27. 15:44
 2/23 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítik, nem fáj. TB-re is megcsinálják.
2012. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sincs kinőve, mind a 4 rossz irányba nő. 2-őt már kiműtöttek (nem kihúzzák), nem fájt, az volt a rossz, h az állkapcsot nagyon erősen kell feszíteni, ezért ritkán előfordulhat h eltörik. Engem előző héten hétfőn műtöttek, még mindig fáj, de ez természetes és kibírható.
2012. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
szóval maga a kihúzás nem fáj, csak utána?
2012. nov. 27. 16:47
 5/23 anonim ***** válasza:
Nekem felvágták az ínyem, fúróval darabokra törték a fogat és kiszedték. Nem fáj, csak kellemetlen, és az állkapcsomnak volt kellemetlen, nagyon erősen kellett fúrni. De amúgy nem fáj, ha jó az orvos. Az enyém jó volt nagyon. Utána több dologra figyelni kell, de ez rá lesz írva a papírodra, ha mindent szépen betartasz, akkor kicsi az esélye, h begyulladjon (az nagyon nagyon fáj)
2012. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
1 fogadat kell műteni? Felül v alul?
2012. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
mind a négyet ki kell húzni, nem tudom, hogy ez több alkalom lesz-e vagy csak egy, de kezdi eltolni a szép fogsoromat, szóval szükségszerű
2012. nov. 27. 16:57
 8/23 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok. Valószínűleg 2 műtéted lesz, egyszerre azonos oldalon lévőt műtenek (ha különböző oldalon van, általában van altatás). Általában az alsót a nehezebb kiszedni, felsőt könnyebb. Én 1 órát voltam bent a műtőben. Melyik városban lesz? Mert ha ott mint nekem, tudok szájsebészt ajánlani
2012. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
á nem hiszem, hogy itt laksz:D de azért köszi:)
2012. nov. 27. 17:05
 10/23 anonim ***** válasza:
Szívesen :). Én amúgy Debrecenben.
2012. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!