Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek meglehet menteni...

Szerintetek meglehet menteni a fogamat?

Figyelt kérdés
A fogambol letört egy darab belül meg szuvas. Ma megyek fogorvoshoz, szerintetek meglehet valahogy menteni? Nagyon felek...

2012. dec. 12. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó, türelmes fogorvos megmenti, ha a gyökerére még rá lehet építeni.
2012. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora tört le belőle, de elvileg ki tudja pótolni.
2012. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, gyökérkezeli és felépíti a fogat, ha nagyon letört, csapot tesz bele, esetleg korona is kerül rá.
2012. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Atilasz válasza:

szinte minden fogat meg lehet menteni, kérdés, h mennyiért;

ha az egyik oldala már annyira letört, h nem tömhető, akkor gyökérkezelés + gyökér csap + korona (magán orvosnál ez közel 100e)

2012. dec. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én magánklinikán csináltatom és azért egy fog nem lehet 100 ezer!25e/korona, 8e/csap...Az sem igaz, hogy minden fogat meg lehet menteni! Ezért menj el minél előbb,mert minél később mész, annál kisebb az esély, hogy megmenthető!
2012. dec. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen letört ínyig és szépen csappal felépítette, tett rá koronát, 32ezer volt összesen magánnál (porcelán korona). Ha kisebb rész tört le, akkor csak felépíti, az olcsóbb lesz. Ha a fognak nagyobb része még megvan, akkor csak csiszolás és korona (a dokimnál 22e)
2012. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Atilasz válasza:
Bocsánat a téves árbecslésért! Gyorsan orvost váltok :)
2012. dec. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy letört fogam egy gyökerű. Gyökérkezelés a gyökértömés és az átmeneti fedőtömés eddig 11 e volt a korona 21e körül lesz plussz csap ami nem tudom mennyi. Tehát a 100 e szerintem nagyon sok ...
2014. jan. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!