Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csúnyák a fogaim, hogy merjek...

Csúnyák a fogaim, hogy merjek igy elmenni a fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyellem de 12 éves koromig nem mostam a fogamat, és nem elég hogy ettől lettek csúnya fogaim,de még ráadásul ferdék is.. és vannak lyukas fogaim is. Most 13 éves vagyok mostmár nagyon megbántam hogy eddig nem törődtem a fogaimmal, szeretnék fogszabályzót is..de szerintem nem fogják tudni felrakni se amiatt hogy olyan állapotuak a fogaim. Szerintetek mit csináljak?

2012. dec. 12. 21:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a fogszabályzót csak akkor teszik fel, ha nincs lyukas fogad. Elmész, megvizsgál, tulajdonképpen ez a munkája. El fogja mondani, mit csinál, időpontokat fog adni. Ezekre viszont most már járj vissza rendesen, így előbb-utóbb a végére értek és rendben leszel.

Látott már ilyet, ezen ne aggódj.

2012. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De annyira szégyellem... és mit fog csinálni a lyukas fogaimmal?kihúzza?
2012. dec. 12. 21:10
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire lyukas. Rakj fel egy képet a fogaidról, abból nagyjából lehet látni, de a fogorvos pontosan megtudja mondani hogy melyikkel mit kell csinálni.
2012. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Képen nem szeretnék rakni,mert azért tudom hogy sokan olvassák ezt az oldalt az ismeroseim kozul is.De van olyan fogam ami teljesen rossz,és van olyan amin csak pici lyuk van.
2012. dec. 12. 21:15
 5/26 anonim ***** válasza:
Küldd el privátban, csak nekem, és akkor nem látják az ismerőseid!
2012. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Te is lehetsz az ismerosom,kicsi a világ. Csak azt nem tudom tényleg hogy nem fogja-e megenni a fejemet ha olyan fogakkal elé állok?
2012. dec. 12. 21:20
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem hiszem hogy ismernélek. Nincsenek 13 éves ismerőseim. :)

Igazából az a dolga hogy megcsinálja, legfeljebb egy kicsit leszid. Hogy-hogy elkezdtél fogat mosni?

2012. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Úgy hogy megjött az eszem... hogy rájöttem milyen szép lehetNE a fogam...de csak lehetne :(
2012. dec. 12. 21:23
 9/26 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan küldj már egy képet, egyre kíváncsibb vagyok hogy most milyen lehet.
2012. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Csúnya,nem szeretnék,szégyellem!
2012. dec. 12. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!