Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj és mennyi idő?

Mennyire fáj és mennyi idő?

Figyelt kérdés
Észre vettem hogy az egyik fogamon van egy b***ott nagy lyuk és az oldala is kilyukadt valamint már letört belőle egy kisebb darab, de nem fáj. Ezt már megmenteni nem lehet. Nehéz lesz kihúznia a dokinak? Mennyire fáj és mennyi idő ?

2012. dec. 15. 00:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem roppant össze,akkor pár másodperc.
2012. dec. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az érzéstelenítő egy kicsit kellemetlen. A többit nem érzed, legfeljebb recsegést hallasz/érzel, de nem fáj a folyamat. Amikor kezd kimenni az érzéstelenítő, akkor vegyél be egy fájdalomcsillapítót.
2012. dec. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha netán összeroppan akkor is kitudja szedni? Maszek dokihoz megyek amúgy és köszi a válaszokat.
2012. dec. 15. 00:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Ki tudja szedni, csak egy tovább tart. Nekem is volt már összeroppant fogam. Kihúzta fogóval, ami bent maradt kipiszkálta, majd könnyen kiemelte.
2012. dec. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
* egy kicsit tovább tart
2012. dec. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor jó és tuti nem fáj maga a foghúzás vagy ha összetörik a fog ? nagyon fosok :D
2012. dec. 15. 00:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is kedden kell mennem, mert a bölcsességfogaimtól meg kell válnom. Eddig kettőt húztak és egyik sem fájt. Nagyon jó a dokim, kedves is, mégis félek. Hiába tudom, hogy jó kezekben vagyok. Kevés ember van, aki nem fél.
2012. dec. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fájni nem fáj, de azt érezni fogod, ahogy rángatja az egész állkapcsoddal együtt, és aztán nagy erővel kihúzza. Inkább pszichésen szar az egész, hogy elvesztesz egy fogat. Nekem a fogszabályzó miatt húztak ki kettőt. Fél perc alatt kirángatja.
2012. dec. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
én is jövőhéten megyek nagyon jó a fogorvos elvileg óvatosan és jól dolgozik de mégis félek nem tudom sokáig nyitva tartani a szám mert ha belenyul már öklendeznem kell. háziorvosnál is ha lenyomja a nyelvem már öklendezek. ez ellen valami ?
2012. dec. 15. 00:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem fogorvos még sosem nyomta le a nyelvemet. Nem a torkom érdekli őt.
2012. dec. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!