Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nemrég ért véget a gyökérkezel...

Nemrég ért véget a gyökérkezelésem, megkaptam a végleges tömést. Mikor lehet enni?

Figyelt kérdés

Erről elfeljtettem megkérdezni az orvost.


Egy kicsit kellemetlen a tömés helyén. Ez normális, ugye?


máj. 14. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában, amikor az érzéstelenítő hatása elmulik. Ez is csak a félrenyelés veszélye miatt. A nyomás normalis, 1-2 napon belül el szokott múlni.
máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tömésfüggő, 3-4 órát érdemes kivárni, de van amelyik azonnal köt és ott nem kell vele várni.
máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tömés miatt egész hamar, de várd meg, hogy kimenjen a zsibbadás!!
máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a választ. Az előbb ettem egy pár szem epret a mások oldalon, remélem nem baj.

Nem kaptam érzéstelnítőt, így nincs zsibbadás sem.

Eredetileg azért mentem vissza, mert az ideiglenes tömés kiesett, de a Doktor úr úgy döntött, inkább megcsinálja a véglegeset.

Érdekes, hogy egyáltalán nem fájt. Gondolom azért, mert már nincs abban a fogban ideg.

máj. 14. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ezek a mai tömések kék fényre kötnek, tehát azonnal, így nyugodtan lehet enni, az érzéstelenítés miatt szoktak várni pár órát.
máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!