Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvosnál a fogfehérítés...

A fogorvosnál a fogfehérítés 18 év alatt ingyenes?

Figyelt kérdés
a diákoknak is fizetniük kell a fogfehérítésért vagy ingyen csinálják? végül is annyira nem sárgák de fehéret szeretnék és a házi valamik annyira nem jók inkább szakember csinálja vagy valami joo fogkrémet ha tudtok..:)lécci írjatok!
2009. aug. 22. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ingyenes. Van a lézeres módszer, de az nagyon drága ( 80-100.000) és érzékenyek lesznek tőle a fogaid.

Nekem dokim a következőt csinálja évete 1x-2x: első alkalommal levette a mintát, minden éjjel a sablont fel kellett tenni a ogaimra, 7 napig így aludni, és szépen kiifehéríti így. Nemlezsnek tőle érzékenyek a fogak. Első alkalommal drága, 20-25.000, mert a sablont meg kell venned. Utána már nem kell újra sablont kérni, elég csak a fehérítő gélt bele. Én a 2. ilyennél, fél év múlva már cska a fehérítő árát, azaz 5000et fizettem.

Nah: ilyet lehet kapni boltokban is, ott picivel olcsóbb, de dokim azokat nem ajánlja.

Otthoni módszer: szódabikarbóbna, de zzel soha ne próbálkozz, mert nagyon tönkreteszi idővel a fogaid!!!

Fogkrém közül jó a pearl weiss.

2009. aug. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösszi szépen!!!
2009. aug. 22. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!