Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik fogkrém fehéríti a...

Melyik fogkrém fehéríti a fogakat?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 22:11
 1/4 anonim válasza:
Én már rengeteget próbáltam ki és sajnos eredmény nélkül (Colgate,Vademecum,Blanx,Perl Weiss stb stb.)...:S Van valami fogra ragasztható fehérítő matrica arra lennék még kiváncsi...de ennyi csalódás után nem tudom,hogy van-e olyan ami tényleg fehérít vagy csak az orvosi fogfehérítés használ.
2012. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyik sem!

Ha tényleg fehér fogakat akarsz, fogdokihoz menj, de én inkább azt javaslom, hogy inkább barátkozz meg a fogad színével. ;)

2012. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se használnak ilyesmik.Ha csak kicsit van elszineződve akkor elég egy fogkőeltávolítás és polírozás,ha sokat kell fehéríteni a fogakon,akkor kell még pluszba 2*20 perc peroxidos fehérítés is,de az elég kellemetlen.
2012. dec. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet az előttem szólókkal. Én sem vettem észre, hogy hatna, de a fogorvos viszont igen! Gyerekkorom óta hozzá járok, rajta kívül más még nem ért a fogamhoz, és most legutóbb észre vette, hogy fehérebb a fogam és gratulált! Signal white now-t használok a hozzá tartozó white now fogkefével.


Meg is örültem neki, hogy mégis csak látszik valami, úgyhogy nemrég vettem erősebb cuccot, konkrétan Blanx extre white-ot, ami húzósabb, mert majdnem 3000 ft. (Nem a sima Blanx fogkrém, mert az "csak" 1200 ft, hanem ez egy erősebb valami) Úgy írja 2 hét múlva látszik az eredmény, úgyhogy megfogadtam, hogy nem fogom nézegetni a fogam a tükörben 2 hétig, hogy érzékelhetőbb legyen a különbség. Ma viszont (4. napja használom) mégis elcsábultam, és szemügyre vettem. Határozottan fehérebb! Nyilván a legjobb a doki által végzett fehérítés, de ha nincs felesleges 30 000 ft-od, akkor szerintem megéri a Blanx azt a 3000-et.

2013. jan. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!