Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit ehetek foghúzás után, ha...

Timmi. kérdése:

Mit ehetek foghúzás után, ha mind a két oldalon húzták a fogam?

Figyelt kérdés
Egészen pontosan, a bal oldalon hétfőn húzták ki a leghátsó fogam, a jobb oldalon pedig szerdán(utolsó előttit). A doki azt mondta, hogy a bal oldali egész szépen néz ki, ahhoz képest, hogy hétfőn lett húzva. Viszont, így, hogy mind a két oldalon "nyílt" seb van a számba, nem igazán tudom, hogy mit ehetnék? Leves az egyetlen mondjuk ami szerintem szóba jöhet. Szerintetek?
2012. dec. 20. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Higabbra főzött tejbegriz,gyümölcslsves kicsit összeturmixolva
2012. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tejbegrízt ne! Foghúzás után nem szabad tejterméket fogyasztani.
2012. dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, tejbegrízt nem ehetek a tej miatt! De gyümölcs turmix nem rossz, és azért az is tápláló!
2012. dec. 20. 11:50
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
én tejfölt zabáltam fűszeresen, mikor velem volt ilyen. bár azok tej fogak voltak és szemfog. most látom, hogy nem is szabad tejterméket... hát szerintem krumplipüré is szóba jöhet.
2012. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!