Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bedagadt az arcom, voltam...

Bedagadt az arcom, voltam ügyeleten, kifúrták, felszúrták, de egyre jobban dagadok, normális ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én most szinte ugyanígy jártam. Reggelre bedagadt az arcom, elmentem az ügyeletre, kifúrták, meg felszúrták, hogy majd a genny ezen keresztül távozik, itt vagyok este és ahelyett, hogy azért valamit változna a helyzet, még inkább dagadok. Ez normális? 27-ére van időpontom a fogorvosomnál. Én is borogatom kamillával. Fájni nem fáj, csak ha nyomkodom.
2012. dec. 22. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ne nyomkodd

és vegyél be fájdalomcsillapítót

2012. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ma visszamentem, hogy valami gyulladáscsökkentőt írjon fel az orvos, hát nem kaptam, reggelre úgy bedagadt az arcom megint, este egész jól leapadt pedig, és elkezdi, hogy ,,Okoska, nem tudta hogy ez reggelre bedagad? " Aztán haza is küldött...
2012. dec. 23. 11:54
 3/12 anonim ***** válasza:

na de kedves...


de a fogaddal mi van?

azzal mit fognak csinálni?

2012. dec. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azt mondta a dr. nő, hogy gyökérkezelés lesz. De hát sztem amíg nem apad le teljesen addig nem tud mit csinálni vele... az arcom még mindig meg van dagadva, kamillával borogatom...
2012. dec. 24. 08:55
 5/12 anonim ***** válasza:
csinált panorámaröntgent? látszott rajta a gyulladás?
2012. dec. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Semmit, ilyent az ügyeleten nem lehet elvárni... most már kezdek apadni, a szám feletti rész van már ,,csak" bedagadva, de ez estére le fog szerintem apadni, aztán végre holnap már fogorvosom veszi kezelésbe...
2012. dec. 26. 08:55
 7/12 anonim ***** válasza:

nem nagyon tudsz enni mi?

:(

2012. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát most már sokkal jobban vagyok, nincs lázam, nem fáj a fejem, meg egy nagyon picit gennyes még a fogínyam. Szenteeste volt talán a legrosszabb, majdnem 40 fokos lázam volt, a fejem majd szétrobbant, este negyed 8-kor már aludtam, holnap délre megyek a kezelődokihoz, remélem tud vele kezdeni valamit... kamillával borogatom még mindig, meg esténként pálesszal ecsetelem... az evés az nagyon kevés, meg inkább ezek a pépes dolgokat eszem, nem akarom hogy betömődjön...
2012. dec. 27. 12:20
 9/12 anonim ***** válasza:
kitartás, most már csak rendbeteszik
2012. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szia :) gyógytömést tettek be, ha netán bedagadnék vissza kell menni azonnal, ha viszont nem dagadok be, akk. rendes tömést kap a fogam. A foginy viszont erős gyulladásba van, kaptam rá Gingisol oldattal kell kenegetnem és kamillával öblögetnem. :) Már túlélem :)
2012. dec. 28. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!