Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális hogy egy egyszerű...

Normális hogy egy egyszerű ellenőrzés miatt félek a fogorvostól? Ti is szoktatok?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:

adok egy kis motivaciot: legtobb fogam el van rohadva es elolrol kiesett egy fogam(de a tove ott maradt es undoritoan nez ki), a hatso fogaim allandoan fajnak.Sok fogam helyett mar csak szilankok vannak.

Ha lenne penzem, konyorognek egy fogorvosnak hogy valaljon el.

2012. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az előzőnek:az alap kezeléseket(tömés,gyökérkezelés,rossz fogak kihúzása)sztk-ban is meg lehetne csináltatni,hogy ne fájjanak.A fogpótlósdi tényleg sok pénzbe kerül sajnos.

A kérdezőnek:nem kell félni a fogorvosi vizsgálattól,ellenben ha tönkremmek a fogak,abból sokkal több kellemetlenség származik.

2012. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Régebben én is féltem, bár én mindig kezelésre mentem! Az elmúlt hetekben sokat voltam fogorvosnál, holnap is megyek fogat tömetni de már egyáltalán nem is izgulok! Sok sikert! :)


Viszont a válaszolónak üzenem, hogy menjen el sztks dokihoz! Tömni ingyen töm és amit már nem lehet megmenteni húzassa ki, az sem fizetős. Nekem is ki kellett húzni 4 fogat, egyet gyökérkezelni meg egyet tömni! Jah és a fogkövemet is le kellett szedni!

2012. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok mint az első, csak nekem elől megvannak a fogaim, igaz van ahol már szuvasodik :/

Sajnos nekem sincs pénzem fogorvosra, és mivel nem vagyok magyar állampolgár ezért SZTK-s ingyenes kezelésben sem részesülök.

2012. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatásokat! Holnap megyek és járok is rendszeresen, de mégis izgulok kicsit.

A többieknek is (akik rosszabb helyzetben vannak, mint én) kitartást és remélem találtok megoldást!

2012. dec. 10. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:
én attól félek hogy kirántja valamelyik fogtömésemet.
2012. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, éppen ezért olyan fogorvoshoz menj akiben maximálisan megbízhatsz, és félelmed tovaszáll. Küzdöttem én is hasonló problémákkal, ám a mostani kezelőorvosom (Dr. Hátsági Miklós) mindig pontosan tájékoztat a részletekről, a beavatkozásról, hogy mire számíthatok és így egy idő után már nem voltak ingereim.
2013. jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!