Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Színes fogszabi?

Színes fogszabi?

Figyelt kérdés
Szóval... elhatároztam magam, hogy felrakatunk fogszabályzót. De én szeretnék színeset, mert nekem olyasmi az egyéniségem (ezt nem tudom elmagyarázni) És nem tudom, hogy milyet válasszak: a hajam sötétbarna (szinte fekete, sokan annak nézik) a szemem is ilyen,, van amikor teljesen feketének látszik, viszont, van amikor csak barnának. a bőröm kleor (halványabb fajta (ha lehet így fogalmazni)) milyen szín illik hozzám??

2012. dec. 23. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

hát mégsem lehetsz egy nagy egyéniség, ha nem tudod eldönteni milyen színű fogszabit akarsz :/


am kreol bőrhöz+sötét hajhoz a citromsárga áll jól de ugye ez meg fogakon nem lenne túl előnyös.


bocsi, hogy megkérdezem, de nem mindegy az ajánlott színek miatt

: csak kreol bőrű vagy és sötét hajú vagy roma?

2012. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel havonta vissza kell majd menned húzatni, havonta le fogják cserélni a gumit is, szóval nem ez a szín lesz végig a fogadon. Válassz mondjuk egy szép kéket, nekem olyan volt az első.
2012. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rózsaszín
2012. dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! De nem vagyok Roma, hanem csak kreol a bőröm. De amint valaki ezt hallja akkor már egyből roma valaki.egyépként nem lehetek nagy egyéniség??? Csak h tudd nekem pont az a gondom, h sok színt szeretek, és legszívesebben szívárványosat rakatnék fel, mert nem tudok dönteni ;)
2012. dec. 31. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet több színűt is felrakatni..
2013. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, csak annyira nem szeretnék színeset....
2013. jan. 2. 15:32
 7/7 anonim ***** válasza:

"Csak h tudd nekem pont az a gondom, h sok színt szeretek, és legszívesebben szívárványosat rakatnék fel"


"Tudom, csak annyira nem szeretnék színeset...."


Úristen, döntsd már el.

2013. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!