Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aftára tudtok házi praktikát?

Aftára tudtok házi praktikát?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 11:53
 1/8 MacsekCicus válasza:
1.Csepegtess rá 3-4 csepp citromlevet (kicsikét csíp de hatásos) 2. kenj rá fogkrémet (ez nem annyira csíp csak vigyázz hogy ne nyeld rögtön le)
2012. dec. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most az ünnepek miatt sajnos gyógyszertári készítményt nem tudnék beszerezni. :) Ezt kipróbálom. :D
2012. dec. 24. 12:36
 3/8 MacsekCicus válasza:
Nincsmit és sok sikert hogy elmúljon :D
2012. dec. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Paleó táplálkozás. Meglepő, de az aftán is segít.
2012. dec. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint nem igazán használ rá semmi, magától elmúlik.
2012. dec. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Nekem a mostani aftám borzalmasan makacs volt, szerintem közrejátszott benne az is, hogy elkaptam egy felső légúti fertőzést a gyermekorvosi rendelőben, mikor oltásra vittem kisfiam. Már 2 hete tartott, elég nagy lett és egyre mélyült, már-már lyuk lett szinte a helyén. Hiába ecseteltem erre a célra szolgáló fertőtlenítőkkel (Phlogosol, Glygosept) és hiába öblögettem naponta többször szájvízzel, semmi hatás. Anyukám ajánlotta hogy meleg sós vízzel öblögessek. És láss csodát, végre valami hat. Úgy kell hogy 1dl langyos vagy meleg vízbe teszel 1 teáskanál (tehát nem kávéskanál, hanem ami annál egy fokkal nagyobb) konyhasót, elkevered hogy teljesen eloldódjon benne és ezzel kell öblögetni naponta 2-szer, vagy akár 3-szor 4-szer is. Illetve gargalizálni, a toroknak is jót tesz. Illetve ha máshol is esetleg van mikroszkópikus sérülés a száj nyálkahártyádon, az is gyógyul vele. 1 nap múlva már NEGYEDÉRE zsugorodott az aftám és végre nem fájt. Második nap után meg már el is tűnt! Szóval csak ajánlani tudom ezt a módszert. A fogaknak sem ártasz vele, mint a legtöbb praktikával illetve ecsetelővel.
2013. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
jó rá a pálinka vagy whiskey is, én azzal csinálom. egy teáskanálba öntök egy kicsit és azzal megöblögetem.
2013. júl. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!