Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rendszeres fogapolas mellett...

Rendszeres fogapolas mellett jelentkezo szajszag mitol lehet?

Figyelt kérdés
Minden nap min. 1* megmosom a fogam emellett szajvizet hasznalok, de megis eros szajszagom van. Dohanyzok, de igyekszek utana legalabb ragot bevenni, de meg igy is megmarad. Mitol lehet? Kozrejatszhat az is, hogy napi szinten van gyomorfajdalmam?
2012. dec. 28. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, keress fel egy gasztroenterológust, valószínű refluxod van.
2012. dec. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pl. rossz fogazat (romló tömés, korona, híd, minden, ami nehezen tisztántartható), mandula fertőzöttsége, nyitott gyomorszáj, gyomorsav. Az utóbbira tippelek...
2012. dec. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbálkozz napi 3 fogmosással, és olvass utána a helyes technikának. Tapasztalatom szerint egy idő után ez már nem elég, és akkor kell elmenni a fogászhoz, és leszedetni a fogkövet. Úgy 6 havonta. Utána sokkal jobb lesz :) Elképzelhető, hogy van lyukas fogad, és emiatt érzel szagot. Vagy erősebb inygyulladásod, és a fogaid mellett kialakult tasakokban lévő trutyiből jön a bűz.

Ne hagyd lerázni magad! A fogorvos megmondja, csak kérdezősködj kitartóan. A dohányszag ellen nincs ötletem, én nem dohányzom, szerencsére :) De valóban, gyomorprobléma is lehet. Ha a fogaid rendben, és még mindig érzed, menj gasztroenterológushoz. Hidd el, fog tudni segíteni!

2012. dec. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dohanyszag ellen ragozok, fogaim rendbe vannak, napokban voltam a fogorvosnal de meg mindig megmaradt a rossz lehelet :S Mindenesetre koszonom a valaszokat!
2012. dec. 28. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor tényleg csak a gasztroenterológus marad. Sok sikert!
2012. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, valóban gyomorprobléma lehet!
2013. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Samusaran válasza:
Ha fehér lepedékes a nyelved, akkor hidrogén-peroxid. Nagyon hatékony, olvass utána.
2016. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!