Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A 3%-os hidrogén-peroxiddal...

A 3%-os hidrogén-peroxiddal tényleg fehérebbek lesznek a fogak?

Figyelt kérdés
és ha igen hol lehet kapni?
2012. dec. 28. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesnél van, de az töményebb. A fogakra gyakorolt hatását nem ismerem.
2012. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

nekem is a szőkítőpor ugrott be.

100ftosba is lehetett regen, de én vigyáznék azért a hajat szétb*ssza eleg jól :D

régen én is olvastam hogy fehérebbek lesznek.

2012. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a fodrászok is csak gumikesztyűvel dolgozhatnak vele, nehogy a bőrre kerüljön, így gondolj bele ha véletlenül az ínyedre kerül, az nyálkahártya és még jobban beszívja

Nem tudom ki ajánlott neked ilyet, de ez nagyon káros a szervezetre.

2012. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
csak jelzem, utolsó, hogy a fodrászok nem 3%ossal dolgoznak, illetve a 3%oson rajta van, hogy öblögetésre.
2012. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nixcy88 válasza:
A patikában tudsz venni tablettát, amit a leírás szerint feloldva, koncentrációt beállítva már is 3%-os H2O2-t kapsz. Viszont ha ezt a fogadon szeretnéd alkalmazni, az a zománcot is károsítja. Menj el fogorvoshoz, fog fehérítésre.
2013. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Patikában lehet kapni, kb 260-280 ft / 1 dl.

Én használom , és nekem bevált , előtte fogfehérítő matricát használtam. Az is jó volt, de az drága nagyon.

Az oldatot amit megvettél 1:3 arányban tovább kell hígítani ( gyógyszerész szerint , bár én nem szoktam ) és úgy öblögetni vele, fogmosás után. Fontos, hogy csak utána. Kicsit érzékeny a fogam utána, de elmúlik. Naponta 1x egy percig szerintem bőven elég. Nekem már első használatnál látszott a különbség, bár nem nagyon volt elszíneződve a fogam.

2013. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!