Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mire számíthatok, mi a teendő?...

Mire számíthatok, mi a teendő? Lenn infó!

Figyelt kérdés

Nos, régen eléggé elkezdett szuvasodni a fogam, ami örökletes módon történik még azóta is velem, az első két fogam elől fel lett építve, de egyik se valami szép mármint a 28 közül, és a zománc is vékony rajta, nagyjából egészségesen próbálok táplálkozni, de szeretnék zománcot erősíteni, vagy újat feltetni, 2 koronát csináltatni, és kifehéríteni a fogaimat, mert szeretnék szép telt mosolyt, valaki egy árösszeget így a 3 dologról? Tudom, hogy több százezer, de kb. mennyire számíthatok átlagban..

Lány vagyok, 16 éves



2012. dec. 17. 18:28
 1/1 anonim válasza:

Szia! Inkább arra figyelj, hogy mikor mosod, mint az ételeidre. Nem tesz jót, ha étkezés után szinte azonnal fogat mosol, de az sem jó, ha savas ételt eszel lefekvés előtt. Vagy pl. ha eszel egy narancsot,almát, stb.. ami savas, az egy kicsit felmarja, felpuhítja a fogzománcodat, és ha szinte egyből mész fogat mosni, azzal csak ártasz megint, hisz a sörtékkel csak tovább véknyítod az amúgy is "eleven" fogzománcot.

A zománccal nem tudnak semmit csinálni én úgy tudom. A korona, meg ha jól gondolom, nem olyan nagy pénz. De erről igazán megbízható választ csak a fogorvosod tud mondani majd Neked.

2012. dec. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!