Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foggyökér csúcsi tájog kialaku...

Foggyökér csúcsi tájog kialakulása (a duzzanat és a fájdalom, tényleges fogprobléma felismerése előtt ) okozhat e hajhullást vagy más tünetet?

Figyelt kérdés

Pár napja foggyökér alatti tájogot mutatott ki a röntgen egy zápfogam alatt.

Foghúzás vagy műtét vár rám, fogmegtartási okokból.


A kérdés az, hogy ez mióta lappanghat fogászati tünet nélkül. Mármint 1-2 éve jobban megritkult a hajam. Lehetséges hogy a kettőnek köze van egymáshoz annak ellenére, hogy sem fogfájás sem fogínyfájás sem más fogprobléma nem volt az elmúlt pár nap előtt 1-2 éven keresztül.


Fogorvosnál rég votam, mert nem volt se fájdalmam se más bajom. Lehetséges, hogy ilyesmi lappnaghat egy fogban kezdeményként tünet nélkül, esetleg több fog esetén is, és csak pl hajritkulás hajhullás jelzi, hogy gond van kialakulóban?



Kienk van tapasztalat ebben?


Huszonéves vagyok, ha ez számít valamit a dolognál!


Köszi a válaszokat!



2013. jan. 2. 20:59
 1/5 anonim válasza:
így igaz,ez lehet a fogtól
2013. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, de ennyire visszafelé nézve is, mármint a fájdalom megjelenését megelőzőleg 1-2 éven át okoz panaszt máshol majd csak ez után a fognál?
2013. jan. 2. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Évekig lappanghat igazi tünet nélkül. A hajad ettől simán hullhatott és ritkulhatott. Néha nem árt egy vérvétel, abból kiderül, hogy van-e gyulladás pl.
2013. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam mindenféle panasz nélkül a ciszta ízületi fájdalmakat okozott.
2013. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Javult a hajhullàsod kèrdező kezelès utan?
márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!