Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 18felett mennyibe kerül felső...

18felett mennyibe kerül felső éjszakai fogszabályzó, NEM magánrendelőben?

Figyelt kérdés
Nemrég múltam 18 és fel szeretnék tenni egy felső éjszakai fogszabályzót, NEM magánrendelőben, az kb mennyire jönne ki? Elég az éjszakai régebben már volt állandó csak nem hordtam utána az éjszakait és nagyon picit elmászott és azt kéne rendbe tenni. És zuglóban hova tudok ilyen ügyben elmenni?

2013. jan. 3. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztk-ban csinálnak egyáltalán ilyet? engem is érdekelne, nekem csak alsó kellene.....
2013. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem olyan 25ezer körül.Bár az kérdéses,hogy mennyire fog használni az éjszakai,ennyi idősen nem szoktak csak éjszakait,mivel már nem mozognak úgy a fogaid,de nemtudom lehet valamennyire befolyásolja hogy volt már régebben fogszabid,de nem biztos..
2013. jan. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!