Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó kellene, de...

Fogszabályzó kellene, de félek! Milyen ez az egész?

Figyelt kérdés
Fent egy fogam befele fordul.Ehhez kéne fogszabi, de nagyon félek.Mennyi ideig tart amíg mintát vesznek a fogaimról?Mikor húznak rajta az fáj?Volt már valakinek hasonló?
2013. jan. 4. 15:44
 1/5 anonim válasza:
Szerintem megéri azt a fájdalmat, mert utána sokkal szebb lesz, és bizonyos kor fölött már nem is olyan egyszerű, meg nagyon drága. Addig csináltasd meg míg fiatal vagy. Nekem éjszakai fogszabályzóm volt régen, az kicsit fájt, pláne miután húztak rajta. Otthon suli után hordtam és persze alvásnál. Az első pár nap kicsit rossz volt, fura volt hogy ott van az a valami a számban, de meg lehet szokni és ha rendbe hozta a fogaid utána nagyon fogsz örülni mennyivel szebb lett. Nekem kifelé álltak egy kicsit a felsők és kb 1 év alatt szépen rendbe hozta. Nem volt ugyan nagyon ronda de így már sokkal jobb! :)
2013. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy fog miatt fogszabályzó? Szerintem nem éri meg a szenvedést csak ha az összes össze-vissza van.
2013. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az emberek többségének úgy tűnik, hogy csak egy foga görbe. Én is így voltam (bár nekem fogsoronként 1 volt görbe, mind1) és amikor meglett az eredmény... hát az egész fogszerkezetem megváltozott. Nagyobb lett a fogívem és a harapáson is változtatott. Pedig az már igazán fel sem tűnt nekem, hogy kicsit el van csúszva egymáshoz képest. Szerintem ha megteheted, vállald el. Tapasztalatból mondom.

17L

2013. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint előtte nem tűnt fel, hogy el volt csúszva...
2013. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És mikor mintát vesznek a fogról az milyen?Én elég öklendezős vagyok és nem bírnám ki ha percekig az az izé lenne a számban.:/ Tapasztalatok?
2013. jan. 4. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!