Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzás volt valakinek...

Fogszabályzás volt valakinek ilyen esete?

Figyelt kérdés

Fogszabályzás alsó-felső állcsont műtéttel.

A mély harapás mértéke 18-mm. Műtét nélkül nem lehet korrigálni. Ha volt valakinek ilyen műtéte írna tapasztalatokat tanácsokat. A műtétem május körül lesz és minél közelebb vagyok hozzá annál jobban be vagyok tojva. Az is érdekelne mibe került és mikor volt a műtét.

A fogszabis doki szerint odamegyek alszok egy jót mire felkelek már minden készen is van. A műtéti költségre meg fél milliót mondott. A műtét Szegeden lenne de hol még nem tudom.

Googléban kerestem már de nagyon kevés az infó a témával kapcsolatban. Egyik félelmem egy blogban olvastam, hogy a műtét után mikor magadhoz térsz első dolgod hogy kihányod az összes vért ami a műtét alatt lefolyt. De még azt is írta a srác hogy a műtét után össze lesz drótozva az állkapocs. Na de akkor hogy jön majd ki a cucc. Tudom hogy ez hülyeség de már rémálmaim is voltak ezzel kapcsolatba.

Ha valakinek netán van tapasztalata a témával kapcsolatban kérem ossza meg velem velünk. Köszönöm.



2013. jan. 5. 21:46
 1/1 anonim válasza:

Itt egy videó:

http://www.youtube.com/watch?v=eesGTySaxKg

Talán ez segít. Rám is ez vár.

Bölcsességfogamat műtötték "csak" ki. Fájt, kellemetlen, nem tudod kinyitni a szádat és olyan vagy mint egy hörcsög. Aztán elmúlik, mint minden és jó lesz. Engem a szövődmények érdekelnének...

2013. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!