Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » S. O. S! Nő a bölcsességfogam...

S. O. S! Nő a bölcsességfogam és sérti a fogínyem, ahogyan nő. Alig bírom már mozgatni az állkapcsom! :S Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy ahogyan nő hátul a bülcsességfogam ''megsértette'' (kimarta) a fogínyem. Már nem tudom mióta így van,nem gyógyul be! Már az állkapcsom sem bírom mozgatni! :(

2013. jan. 9. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
irány a fogorvos ahol kiveszik azt a fogat :)
2013. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még nem nagy annyira,hogy ki lehessen venni.És nem is szeretném kihúzatni.Valami más? Én azt hallottam (szüleimtől) ,hogy ez elmúlik,meg hogy kell rá rakni egy pici szódabikarbónát és be gyógyul.Megpróbálom,hátha hat! Köszi a választ!
2013. jan. 9. 20:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha már elkezdett kibújni, akkor gyökérfogóval simán kitudják szedni! Én a helyedbe elmennék dokihoz és tényleg kiszedetném! Lehet rosszul nő, amitől akár torlódhat is a fogsor!
2013. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Anyum azt mondta,hogy ő is így volt! Mikor bújik a bölcsességfog,akkor egy icipicit feszíti az ínyt,hogy ''helyet csináljon magának''.Amúgy van egy rokonunk,aki fogdoki.Őt kérdeztük és azt mondta,hogy pár napon belűl begyógyul.Köszi a válaszokat!
2013. jan. 10. 14:28
 5/10 anonim ***** válasza:
el fogja tolni az egész fogsorod! miért nem lehet elmenni kihúzatni? akkor nem lenne vele több gondod...
2013. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mézes zöld tea + algopyrin. nekem ez segített ;)
2013. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Meggyógyult!Képzeljétek!Anélkül,hogy bármit is tettem volna!Egy reggelre teljesen begyógyult!Valószínüleg valamivel megmarhattam,az okozta.Mostmár kutya bajom.Huh!
2013. jan. 15. 16:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a következő nő, és sokat szenvedsz vele, akkor azon is tud segíteni a fogorvos. Nem muszáj rögtön kihúzni, nekem azt mondta a fogorvos, hogy maradhat, van elég hely. Ha fél évnél régebben voltál ellenőrzésen, akkor ideje lenne elmenned.
2013. jan. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy egszerre nőnek...furcsa! De csak a jobb oldalival volt gond.A másik nrmálisan nő.
2013. jan. 16. 18:09
 10/10 A kérdező kommentje:
egyszerre* és normálisan* Bocs,tlóról vagyok,sietek.:DD
2013. jan. 16. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!