Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy volt már valakivel ilyen, az alsó hátsó bölcsességfogam teteje már kinőtt de érdekes módon nem fáj és nem feszít egyszer se gyulladt be, mosni is tudom. De észrevettem hogy a az alsó szemfogaim már függőlegesben vannak, és mintha az alsó fogsoraim is befelé dőlnek. Nah de nem tudom eldönteni hogy fontos a kivétele ha mégsem fáj, és én szerintem kiskorom óta ilyen alsó fosorral rendelkezem. A doki azt mondta szép megőrzött fogsoraim vannak, nincsen bulldog harapásom meg ilyenek... Ha nem fáj és nincs vele baj nem fontos kihúzni ugye? Várom a véleményeteket.
2013. jan. 10. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Eddig is rosszul álltak a fogaid? Jól értettem? Akkor minek húzatnád ki?
2013. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy a bölcsességfogakat alapból kihúzatnád? Minek?
2013. jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát alapból igen. Az alsó fogsorom van csak kicsit bedőlve, de ilyen szép esztétikusan tuti hogy nem tud bedőlni, anyám azt mondja hogy ez genetika. Az ő apjának is ilyen volt. A szájsebész mondta hogy épek a fogaim és a fogorvos nő is, de ő azt mondta hogy befelé van dőlve, és ő szerint a bölcsességfog miatt. Én meg ott vitáztam vele hogy biztos nem, mivel észrevettem volna hogy ez nem most keletkezett. Kiskorom óta ilyen ebben biztos vagyok. És nem fáj a bölcsességfogam, szerencsére nincs a 8-as (bölcsességfog) 7-es tasak se, tudom mosni is.
2013. jan. 10. 09:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon az egyik füledet is levágathatnád, hiszen azzal sincs semmi probléma :)
2013. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! xD Pusszantalak! :)
2013. jan. 10. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!