Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 8 fogamat kellene kihúzni a...

8 fogamat kellene kihúzni a fogszabályzóhoz. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Ma voltam egy konzultáción, vittem minden féle röntgen felvételt és közölte velem a dokinő,hogy mind a 4 bölcsességoagamat illetve a felső 4-eseket illetve az alsó 4-eseket ki kell húzni. Menjek inkább másik dokihoz?
2013. jan. 10. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Annyira vészes a fogsorod, hogy megéri 8 fog elvesztése?...
2013. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
bölcsességfogamat*
2013. jan. 10. 19:28
 3/16 anonim ***** válasza:

Nalam is ugyanez volt. Kiszedtek mind a 4 bölcsesseget (illetve kiastak...) es a 4eseket is, mondvan, hogy kicsi a szam...:D

Sztem nem erdemes masikhoz menni, hacsak ezen kivül mas gondod nincs a dokival.

2013. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát, elég csúnya sajnos. Ismerősöm azt mondta akinek annó volt, hogy szerinte menjek másikhoz,mert neki is durván festett de a bölcsessgfogakon kívűl neki nem vettek ki mást.
2013. jan. 10. 19:30
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem, nincsen. Marha aranyos csak picit megijedtem ettől a sok foghúzástól. :/
2013. jan. 10. 19:30
 6/16 PetFen ***** válasza:

Összesen nekem is 8 fogat kellett kihúzni ,de nem egyszerre

Először a felső bal-jobb négyeseket ,majd pár hónappal később alul is ,mert nem egyszerre helyezte fel a fogszabályzót .

A bölcsességfogaim évekkel a fogszabályzó viselését követően bújtak elő ,így szépen sorjában lettek kihúzva .

Én is sajnáltam ,hogy ki kell húzni az egészséges kis metszőket ,de mivel kevés hely volt,így lehetett csak megoldani ,ettől függetlenül nem bántam meg ,mert nagyon szép lett:)

2013. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mennyire fájt a foghúzás? :/
2013. jan. 10. 19:40
 8/16 PetFen ***** válasza:
Orvostól is függ szerintem ,de nekem nem fájt ,persze kaptam érzéstelenítőt ,amikor ennek a hatása elmúlt akkor kicsit kellemetlen érzés volt,de kilehet bírni!
2013. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem. Megmondom őszintén ettől félek a legjobban. Sose húzták még fogamat, igazából nem is csináltak vele nagyon semmit. Azon kívűl,hogy nem állnak szépen sorban sose volt velük baj. 2-szer fúrták össz vissz és azok is apró lyukacskák voltak csak.
2013. jan. 10. 19:48
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

én a helyedben kikérném még egy doki tanácsát és utána döntenék. nekem is kiszedték mind a 4 bölcsességfogamat miután levették fogszabályzót, azért mert ha kinőtt volna újra összetolja, viszont ez már 3 éve volt, az alsó fogsorom most igaz, hogy nem olyan mértékben mint előtte de megint ferdék lettek pedig hordtam még utána sokáig az éjszakait, a felső fogaimmal viszont semmi gond, szóval lehet hogy nem mond hülyeséget!

2013. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!