Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos úgy elzsibbasztotta...

Fogorvos úgy elzsibbasztotta az arcom, hogy 3 óra után sem érzem rendesen, be van dagadva és bekékült. Ez mennyire normális dolog? Nem lehet hogy túlzásba vitte az érzéstelenítőt? El fog ez múlni mostanában?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

A bekékülés szerintem nem egészen normális, de valszeg belefér, ha egy kisebb eret átszúrt. De mivel nem vagyok fogorvos, azt mondom, hogy ha zavar, kérdezz meg egy fogdokit erről.


A három óra zsibbadás biztosan normális, mert nekem négy órányi szokott lenni és azt mondta a doki, hogy annyi kb. a hatóidő.

2012. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most már lassan elmúlhatott a zsibbadásod.

A kékülés meg valóban attól van, hogy beletrafált egy vénába. Én is jártam úgy. Ne aggódj, nem sokáig lesz kék.

Hamarosan zöld lesz, aztán sárga :)

2012. aug. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!