Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nincs valami tanácsotok mit...

Nincs valami tanácsotok mit tudnék tenni ez ellen a problémám ellen? :S

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy 18 éves lány vagyok és reggelente van szájszagom. :S Ez nekem rettentő kellemetlen, ugyanis van barátom és nem tudok nála aludni, mert elég kínosnak érezném, mikor felébredünk. Valamit mindig kitalálok, hogy miért nem tudok ott aludni, de látom rajta, hogy már elege van belőle.
2013. jan. 10. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly??? Mindnekinek van szájszaga reggel. Neki is hidd el. Ha ezen múlna senki nem aludna együtt senkivel. Reggel nem kell csókolózni amig nem mostatok fogat ennyit. Ettől még össze lehet bújni. Gáz lesz ha egy ilyen butaság miatt otthagy. Gondolom ö nem érti mi a bajod, akár magában keresi a hibát, pedig ez egy teljesen természetes dolog. MINDEN EMBERNEK VAN. Amugy oylat még tudsz csinálni hogy készítesz rágót az ágy mellé és reggel beveszel egyet de ez kicsit furi nekem, nekem egy barátom csinálta ezt mondjuk nem zavart de meglepődtem. Mondjuk csak az elején alkalmazta ezt.
2013. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De már 1x aludtunk együtt, és akkor én ébredtem fel előbb, miközben ő még aludt, ettem 1 kis csokit. Mikor felébredt odabújtam hozzá, adott csókot, de neki nem volt.
2013. jan. 10. 20:10
 3/9 anonim ***** válasza:
pedig van. nekem egy pasim volt akinek tényleg nem volt, aműgy mindnekinek van hidd el. Nehogy már ezen muljon az ottalvásod. Ez nagy butaság.
2013. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké, de nekem erős ám.
2013. jan. 10. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar ébredj elöbb és menj ki gyorsan fogat mosni. vagy ébredésnél még ha egyzserre is ébredtek menj ki gyorsan pisilni kell nagyon címszóval(ugyis kell reggel) és gyorsan moss is fogat. A csoki nem veszi el, nem hinném hogy javított rajta a multkori alkalommal sem.
2013. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hidd el tényleg mindenkinek van. (tisztelet azon nagyon kevés kivételnek, akinek nincs) Max csak a mértékében van különbség, amin tudsz te is javítani. Este tényleg nagyon alaposan moss fogat, használj fogselymet és szájvizet. Így tutira nem marad semmi olyan, ami bomlásnak indulna a szádban a nyáladon kívül. Így nem lesz olyan intenzív.
2013. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2013. jan. 10. 20:44
 8/9 anonim ***** válasza:
AMióta szájvzet is hazsnálok este nem olyan rossz a szájízem próbáld ki, lehet kapni kis utazó méretben is az bárhol elfér.
2013. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 10. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!