Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ínysorvadás és foghullás...

Ínysorvadás és foghullás ellen mit kell tenni? Nincs pénze anyukámnak fogorvosra. Van valami megoldás? Nagyon el van keseredve

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a körzeti fogorvos? Az nem feltétlenül kerül pénzbe. Legalább is egy vizsgálat biztosan nem.
2012. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A nagyobb probléáma az, hogy az elvesztett fogak pótlására lenne szükség. és társadalom biztosítása nincsen de mindeképpen el fogom küldeni.
2012. dec. 13. 18:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha fizeti a TB-t, akkor menjen el állami fogászatra, inyegn van. De csodát ne várjon.
2012. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na egyszerre írtunk, hát akkor ezt bebukta. Miért nem fizeti a TB-t?
2012. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ő azt mondja, hoyg még a fog húzása sincsen ingyen nemhogy ez én egyáltalán nem értek az ilyesmihez ..

mindneképpen szeretnék valamit segíteni neki mert ki van borulva miatta de 15.f vagyok.

2012. dec. 13. 19:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne is haargudj, de ha nem hajlandó tenni az egészségéért, nem fizeti a TB-t (A kezelések nagyrésze inygenes, a fogpótlás nyivlán nem), akkor aztán sírhat, mert csoda nem fog történni. Ide orvos kell, ahova nem hajlandó menni. Akkor mit akartok?
2012. dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem haragszom énis egyet értek veled és tudom mi a helyzet..
2012. dec. 13. 20:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos, nekem is ilyen problémám volt és elkövettem minden lehetőt és lehetetlent, mégis protézis lett a nóta vége. Ha már hullanak a fogak, az orvosok sem tudnak csodát művelni. Ilyen az öregség. Nem szégyen, de kellemetlen.
2012. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
körzeti orvoshoz semmiképpen ne járjatok sztem... édesanyámnak 2 fogát kellett kihúzni nekem 1et a körzetis "kezelésnek" csúfolt eljárás miatt..
2013. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Énis ezt mondtam neki, hogy nem szégyen ez nemkell ettől félni, hogy ez miatt kinevetik én úgy gondolom ha ilyenért valaki kineveti akkor az mennyen ahova gondolom...
2013. jan. 3. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!