Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóval kapcsolatban...

Fogszabályzóval kapcsolatban lenne kérdésem!?

Figyelt kérdés

Tegnap került fel, ma nagyon fájt a rágás, ez elmúlik majd? Tehát lesz olyan, hogy ugyanúgy meg tudok majd enni 1 rántotthúst, mint régen ?

Másik kérdésem, hogy egy az egyik alsó fogamon lévő fém bigyótól nem tudom összezárni rendesen úgy a számat, ahogy régen, mert a felső fogam "beleütközik". Ez így normális, vagy majd kérjem meg a dokit, hogy ragassza azt lejjebb?



2013. jan. 17. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagyon fájt kezdetben, de majd megszokod, ne félj!

Pár hét, és rendben lesz.

Addig ragadd meg az alkalmat, és táplálkozz egészségesebben. Ne egyél kemény kajákat. Pl főzelékek, szószok...

2013. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szóval fogok még tudni rántotthúst enni :) Köszi.

A másik kérdésemre nem válaszolt még senki... :-o

2013. jan. 18. 14:23
 3/6 anonim válasza:
teljesen normális , 1-2 hét és teljesen megszokod.
2013. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az orvosodnak mondd meg, hogy beleütközik a fogadba a másik brekett, majd megmondja, hogy mit kell tenned.

Az ismerősömnek rosszul ragasztotta fel az orvos, és a fogai hullámosra koptak - elég láthatóan - és az oros csak egy szintbe csiszolta a végén.



Javulgat a helyzeted?

Ha nagyon erős a fájdalmad, akkor vegyél Voltaren Dolo 25mg-os tablettát (a Cataflam helyettesítésére, ugyanaz a hatóanyaga) és naponta maximum 3-4 tabllettánál többet ne vegyél be.

Javaslom, hogy maximum 3-5 napig használd csak. Ideiglenes megoldás.


Az első vagyok:)

2013. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, már sokkal jobb, bár nem mondom, h át tudnék harapni egy hamburgert, vagy egy szelet húst..Rettentően idegesít is, zavar a beszédben. Én nem gondoltam volna h ez ilyen lesz, pedig nekem csak alul van.


Ami a második kérdést illeti, meg akkor ezek szerint szóljak. Ok. :-))

2013. jan. 20. 19:00
 6/6 anonim válasza:
Nekem is kezdetben fájt de 3-4 hét után már földimogyorót ettem ,szóval ez ember függő ! : ) Szólj a dokinak hogy van problémád és ő megfogja csinálni !:)
2013. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!