Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek? Ugye nam baj?...

Mit tegyek? Ugye nam baj? 14/L mi történik ha több gyógyszert szedek, mert nagyon faj a fogam?

Figyelt kérdés
Jelenleg nagyon faj a hátsó fogam es Voltaren fájdalomcsillapitót szedek rá , viszont egy nap csak 3at lehet?? En ma már beszedtem 9 db-ot, fogorvosnal mar voltam utána vagyok es nagyon faj .. Ugye nem lessz semmi bajom ha egy nap legalább 8 szor szedem be? Az orvos azt mondta h a fájdalom másfél hétig tart??? Ugye nem lessz tőle bajom az ezen az időn keresztül többet veszek be ??
2013. jan. 22. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
8-9 db az bizony rengeteg, nem hiszem, hogy belehalsz, de könnyen baj is lehet belőle. 3-4-nél többet NE szedj, a saját érdekedben. A fájdalom elmúlik, de egy esetleges vese/máj károsodás nem biztos.
2013. jan. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet tőle bajod. Szerintem próbálj erősebb gyógyszert szedni (mondjuk cataflam, én is azt szedek), de abból se nagyon vegyél be 3-4-nél többet.

16/L

2013. jan. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony lehet tőle bajod, súlyosan károsodnak a belsőszerveid, ez nem játék.
2013. jan. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Napi 2 szemnél többet nem szabad bevenni, rajta van a tájékoztatón, nem szteroid gyulladáscsökkentőtől lehet gyomorfekély is, ráadásul nem kimondottan fogfájásra való, irass fel az orvossal Donalgint, vagy Cataflamot, ezekből napi 1 db is elég lehet.
2013. jan. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Nekem azt mondták max 3 mat szedjek Donalginből, én szedtem 5 öt naponta + vénásan fájdalomcsillapító . még élek.
2015. ápr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!