Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek, hogy enyhüljön a...

Mit tegyek, hogy enyhüljön a fogfájásom?

Figyelt kérdés

Már bejelentkeztem fogorvoshoz, de csak 3 hét múlva tud fogadni, mert sokan vannak nála.


Először csak lüktető érzés volt a bal oldalon, amivel ki is bírnám 3 hétig, viszont tegnap megettem 1 narancsot és 1 grapefruitot, fogat is mostam, de reggelre úgy ébredtem, hogy mindjárt kihullanak a fogaim.


Mostmár ha ráharapok, az is fájdalmas. Mit tehetek, hogy kibírjam a még hátra lévő 2,5 hetet.

(Elmex fogkrémet használok, ha ez számít.) Most kerülöm a kávét és a savas dolgokat a fogerozió miatt.


Köszönöm



2013. jan. 23. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vészhelyzet esetén azonnal kell fogadni az orvosodnak. Ha erre nem képes akkor menj az SZTK-ba vagy a Szentkirályiba ha budapesti vagy.
2013. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fájós foggal fogadnia kell soron kívül, legalábbis engem mindig fogadtak. Ha nem fogadnak ott, ahova mentél, akkor menj máshoz.
2013. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ügyelet.
2013. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj dokihoz.

Amúgy azt mondják szegfűszeget kell rágni(de nem azzal amelyik fáj)mondjuk én ebben nem hiszek.

2013. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!