Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogpótlási lehetőségek...

Milyen fogpótlási lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Kihúzták egy fogamat. Nem vagyok gyakorlott a témában első kihúzott fogam. A fogorvost meg sem kérdeztem, szerintem nem nála csináltatom majd.

2013. jan. 24. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Elég sok lehetőség van, viszont vagy nagyon gyorsan intézkedned kell az ügyben, vagy 3-4 hetet várni.

Az anyagiak elég húzósak, nagyjából 30ezertől 280ezerig terjed magánorvosnál.

2013. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A két alapvető megoldás:

1. Híd a két szomszédos fogra.

2. Implantáció (ez lényegesen drágább, de valósághűbb)

2013. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez a kettő? Azt hittem már fejlődött kicsit az orvostudomány! Hát hidat nem akarok, akkor ha jól tudom lecsiszolják az egészséges szomszédos fogat. A másik megoldás, meg ha jól tudom eléggé fájdalmas. Szemfogról van szó, szóval eléggé látható helyen van. :(
2013. jan. 25. 00:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fájdalmas.


Itt olvashatsz róla:

[link]


[Nem reklám.]

2013. jan. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

nekem kb 1, 5 hónapja kitörött az első fogam mert elestem síelés közben! nekem koronám lett lecsiszolták a mellette lévő fogamat, mivel h azt szerettem volna h ne nagyon legyen feltűnő ezért dupla porcelánnal vonták be, szinte senki se vette észre!

csak pont előtte 3 hónappal vették le a fogszabályzómat, úgyhogy mire szépek lettek a fogaim ezt történt! :(

2013. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
anyukámnak fogbeültetése volt, 250e - be került, de a szervezete nem bírta mert begyulladt neki és ki kellett venni! végül ő is a korona mellett döntött! de neki hátsó fogról van szó, szóval nem látszik egyáltalán!
2013. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: 250ezer volt egy fog?
2013. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
igen annyiba került 1 db fog
2013. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért az egy kicsit túl van árazva, egy db. fog beültetése a drágább helyeken sem több 150-170 eze forintnál...
2013. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!