Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfogat kihúzhatja a...

Bölcsességfogat kihúzhatja a doki röntgen nélkül? Csak mert szemre azt mondta hogy kihúzza már adta vola is a fájdalomcsillapítós inyekciót, hogy utána kiszedi a fogam. én kiszálltam a székből és eljöttem. Ezt így nem engedem neki

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Jóltetted, menj el máshoz, röntgen szerintem húzás előtt fontos több okból is.
2013. jan. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem röntgen nélkül húzta ki a bölcsességfogam,és semmi de semmi bajom nem lett tőle,sőt.

Szíved joga kiszállni a székből,pláne,ha magánorvoshoz mész,de szerintem érdemesebb lett volna megbeszélned vele előtte,így illik.

2013. jan. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Baloldali arcidegbénulásom van,konkrétan táncolnak az idegek az arcomban,szétporladt két fogam a szteroidoktól,azt a kettőt nem bántotta volna,azt mondta az ráér,de húzzuk ki a bölcsességfogamat a bal oldalon.Én mondtam,hogy ezt most nem szeretném egyenlőre,inkább tegye rendbe azt ami tönkrement,már készítette a tűt hogy érzéstelenít és kihúzza,mondtam,nem engedem,AZT MONDTA HOGY ÚGY CSINÁLOK MINT A 18 ÉVES KIS KÚRVÁK,RINYÁLOK ITT A SZÉKBEN ÉS AZT IS MONDTA HOGY TAKARODJAK A RENDELŐBŐL NE RABOLJAM AZ IDEJÉT
2013. jan. 25. 09:38
 4/6 A kérdező kommentje:
éa az volt a legnagyobb bánata hogy nem kap pontot vagy mit utánnam...minősíthetetlen hangnemben beszélt velem,nagyon megalázott.Ma megyek az igazgatóságra és a betegjogi képviselőhöz,csak tudnom kellett,hogy ugye normális esetben azért megnézik röntgenen hol a gyökér,nem??15-re mentem másfél órát vártam előttem 4 ember fogát húzta ki..gondolom erre kapja a pontokat..annyira megalázott,zokogva jöttem
2013. jan. 25. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem is hallottam! Minősíthetetlen hangnemben beszélt veled az az orvos! Jobb, ha messziről elkerülöd ezt a barbár embert!

Röntgen azért fontos egy bölcsességfog húzásánál, mert azon jól látszik, hogy az állkapocscsontnál hol fut az ideg. Ugyanis ha húzásnál azt megsérti, akár örök életre elveszítheted az ízérzékelésedet, vagy örökké zsibbadást fogsz érezni, jobb esetben "csak" hónapokig. Ez a műtétek nagyon kevés %-ában fordul elő, de volt már rá példa, és erről a szövődményről a normális orvosok szokták tájékoztatni a betegeket, ezt jobb ha tudod.

Jogod van a kezelést megtagadni, erre nem kötelezhet. Ha pontokról beszélt, akkor valószínűnek tartom, h ez tb-s orvos volt. Menj egy lelkiismeretes magán orvoshoz, van épp elég, kérdezgesd az ismerősöket!

2013. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jézusom, gondolom ez állami fogorvos volt. Mindenképp menj el magánhoz, hidd el, megéri. Egy profi és igényes orvos pedig biztos készíttet panorámaröntgent, mert az alapján tud igazán minőségi munkát végezni.
2013. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!