Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha gyökérkezelnek kell röntgen...

Ha gyökérkezelnek kell röntgen? és utána fáj a fog még?

Figyelt kérdés

Mert nem tudom h most gyökérkezelték e a fogamat ma...vagyis én úgy tudom hogy nem, csak fúrt és gyógytöméssel tömött..nem volt röntgen meg ilyenek..Valaki irjon akinek volt gyökérkezelése.

Köszii


2012. jún. 6. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Kis tűket tettek a fogadba? Átöblítették fecskendővel 2x? Ha igen, akkor gyökér kezelték. Ha nem, akkor ideiglenes tömést tettek a fogadba, és gondolom, megmondták, hogy mikor menj vissza, hogy kicseréljék.
2012. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez jó kérdés... fogalmam sincs :S :( végig csukva volt a szemem :S :( éreztem h spriccelnek, de nem nyitottam ki a szemem, pedig nem vagyok ijedős, de nem szeretem bámulni a fogorvost mikor dolgozik, sem a plafont... :O
2012. jún. 6. 21:39
 3/5 A kérdező kommentje:
jah és nagyon fájt mikor haza felé jöttem a rendelőből...és most kezd fájdalommentes lenni...tele van tömve gyógytöméssel...hétfőn megyek vissza szerintem lehet hogy akkor már betömik rendesen. a kezelés fél 7 kor volt én voltam az utolsó.
2012. jún. 6. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy gyökér kezelték, mert azt első ülésben nem szokták ideiglenesen lezárni. Legalább is a legtöbb orvos nem zárja le, csak egy kis vattát tesz a lyukba, és gyógyszeres csíkot, a gyökér csatornába. Azt, hogy spricceltek a szádba, az az úgynevezett puszterból jövő víz, amit éreztél.
2012. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Várom a hétfőt túl akarok lenni ezen...
2012. jún. 6. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!