Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fáj alkoholtól a fogam?

Miért fáj alkoholtól a fogam?

Figyelt kérdés
Nos, eléggé bonyolult száj szerkezetek van. Genetikai okokból eszméletlen mód romlanak a fogai, történt egyszer, hogy gyökér kezelte a fogdokim az első baloldali fogamat. Egy kis idő elteltével gennyezett, és elviselhetően, de fájt. Mikor hétvégente kimentünk egy-egy sörre és miután meg is ittuk, éreztem, hogy lüktet, és salyog. Most újra gyökér kezelte a doki, belázasodtam, rá egy napra belázasodtam és forralt bort ittam, mert az minden nyavajából kihoz :) De azóta majd megveszek, annyira sajog. Létezik erre valami magyarázat?

2013. jan. 26. 07:04
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem neked nem jól győkér kezelte ki !győkérkezelést több alkalombol áll, a másik dolog meg mielöt lezárja a győkereket ellöte 2 db gyökér öllö tömés van egy antibiotikumos majd gyökért le zárja majd utána tömibe végleg. igy minden gyulladás vagy fájdalom egyből kezelhető. ha bp vagy fogdoki ismerösöm szivesen ajánlom nagyon jol dolgozik kedvező árak.
2013. jan. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, de ez mind megvolt. Kétszer.
2013. jan. 28. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!