Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha fáj a bölcsességfogam,...

Ha fáj a bölcsességfogam, mert nő, akkor nem szabad sportolni semmit?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom, melyik kategóriába kellett volna írnom. Az a gond, hogy már vagy egy hete kínlódom vele, eléggé fájdalmasan nő (idáig is nőtt, de nem fájt ennyire). Attól félek, hogy az ugrálások (futásnál kicsi csak az ugrás, de mégis ugrás) vagy aerobic nem tenne jót neki. De ha meg súlyzós gyakorlatokat csinálok, erőlködöm. Mi lesz, ha hetekig elhúzódik?
2013. jan. 27. 19:14
 1/2 reptoid ***** válasza:

Megsúgom, ki fog még nőni 3 azon kívül :)

Egyszer fáj egy kicsit, pár hétre abba marad, aztán megint fáj egy darabig, rögös út vezet a bölccsé válászoz, jobb ha megszokod :)

Nyugodtan sportolhatsz mellette.

2013. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is pont most nő egy fent,nekem hol fáj hol nem mikor milyen ,,kedve" van a fogamnak :D. De én sportolok mellette rendszeresen szerintem ez nem befolyásolja.
2013. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!