Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Széttört a fogam és cseppet...

Széttört a fogam és cseppet sem fáj: hogy hogy?

Figyelt kérdés

Gázul hangzik.. több mint egy éve az egyik fogam borzalmasan fáj legalább 2 hónapig szenvedtem vele és egyszer csak elállt.. és Angliában voltam ezért nem igen tudtam elmenni fogorvoshoz /ne megyek bele/

de itthon sem mentem már el mert nem fájt és nem törődtem vele nos rá egy évre azaz pár hónapja evés közben félbetört de nem is éreztem majd pedig ma szintén evés közben letört belőle és zavart mivel kiált egy része ami éles volt... megfogtam és letörtem az egészet a p-be :D és azt sem éreztem ..... most már mindenféleképpen kivésetem de arra lennék kíváncsi hogy vajon akkor fájni vagy létezik hogy annyira elhalt hogy nem fogok semmit érezni?



2013. jan. 30. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. lehetséges, hogy elhal a fog, de a fogvésést nyilván érezni fogod.
2013. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elhalt benne az ideg.
2013. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elhalt benne az ideg és valószínűleg ezért is tört szét. Ha a fogorvos vissza tudja annyira nyomni az ínyedet, hogy hozzáfér a fogóval, akkor nem kell feltétlenül kivésni, de maga a húzás attól még fájni fog (ha nem kapsz fájdalomcsillapítót), mivel húzásnál nem maga a fog fáj, hanem az, ahogyan gyakorlatilag "kitépik" az állkapocsból.
2013. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :D ... csak kíváncsi voltam, meglepődtem mikor kettétörtem és nem is éreztem..

Még egyszer köszi.. :)

2013. jan. 30. 13:45
 5/5 anonim válasza:
menj el vele fogászatra m csak rosszabb lesz. ne várd meg míg elrohad
2013. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!