Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás, hogy s mint lesz?...

Foghúzás, hogy s mint lesz? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A fogorvos azt mondta hogy ki kell húzni 4(!!!!!!!!) fogamat ahhoz hogy az állkapocs problémámat helyre tudják hozni. Mennyire fáj, mennyi ideig tartana? És amikor kihúzzák a fogakat, annak helye mennyi idő alatt gyógyul be? Mert azért a tudat, hogy minusz négy fogam lesz az elég érdekes...

Előre is köszönöm:-)



2013. febr. 1. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, fogszabályzásnál sokszor húznak fogat. Nem fog fájni nyugi, nekem is húzták már 3 fogamat. Kapsz érzéstelenítőt így nem fogod érezni. Max a hang lesz kellemetlen, hogy hallod hogy törik a fogad, vagy feszegetik! Utána egy két napig nem ehetsz tejterméket, a seb már nem tudom mennyi idő alatt gyógyul be!


Okkal húzzák ki, azok a lyukak elfognak tűnni! Fogszabályzót kapsz? Mert én igen és egyik doki nekem is akart még két fogamat húzni!

2013. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-) érdekes a helyzet, mert ma kaptam meg az állandó fogszabályzót, és arra mondták hogy ha majd leveszik a fogszabályzóz a fogaim rendben lesznek, szépen állnak csak kicsit kifelé fognak dőlni. De nem tudom... Kiderül. Köszönöm szépen:-)
2013. febr. 1. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Biztos szép lesz ha leszedik a fogszabályzót ne aggódj! :) Annál a 4 fognál meg nem lesz lyuk, szép lassan eltűnik!
2013. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2013. febr. 3. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!