Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogaim alig változtak a...

A fogaim alig változtak a fogszabályzómtól. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz 3. éve hogy fent van a fogszabályzóm.Az alsót már levették,szép egyenesen állnak.

Viszont a felső valami tragédia.Annyi változott hogy egy két rés összehúzódott,de még mindig van egy jó pár.

Havonta járok gumicserére,és húzásra.Az utóbbi 5-6 húzás után nem is fájtak már a fogaim,és nem látok változást.


Ennyire lassúak lennének a fogaim?Vagy nem járok elég gyakran?


Nagyon el vagyok szomorodva.



2013. febr. 1. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat en meg ilyen hosszu idot nem is hallottam fogszabalyzashoz. Nem kerdeztel meg mas dokit? Annyira hihetetlen a 3ev. Szerintem kerd ki mas doki velemenyet is!
2013. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sajnos én is így vagyok vele,bár nekem kivehető van

amikor elkezdtem használni azt mondták hogy napi 8órás használattal kb 1,max 2év ha néha nem használom(osztálykirándulás stb),mivel a fogszabályzó drága dolog ezt kaptam amikor elballagtam azaz 14évesen,most 19 vagyok és néha felkötném az orvost amikor mondja hogy milyen szép a fogam,de még a fogszabályzón sem állít annyit hogy húzódjon,és összehasonlítottam 1-2évvel ezelőtti képpel,semmi változás pedig csak suliban nincs rajtam

egyszerűen nem érdekük hogy hamar megcsinálják,legalábbis nálam ez a helyzet,mivel minden alkalommal fizetnem kell 1000ft-ot

2013. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fú nekem is 2 évet mondtak,és annyira megszoktam,nem zavart,még amikor fájt is élveztem,mert tudtam hogy változik,de most már kezd betelni a pohár.Mosolyogni életemben nem mertem normálisan,nem hogy most.


Kérdeztem az orvost,mondta hogy ennél szorosabban nem tudja meghúzni,és szerinte csak lassúak a fogaim.

Hát azt hittem elájulok.Jó elhiszem hogy nem tud mit mondani,de érthető hogy ideges vagyok már miatta.


2. sajnálom :(..nekem is elég drága van,de nem kivehető...Szerintem te pedig hord amennyit csak tudod..


Én meg megkérdezek más orvost vagy akármi...

Jöhetnek még válaszok.

2013. febr. 1. 23:54
 4/5 anonim ***** válasza:
haveromnak 15 éves korától 21 éves koráig volt, mert olyan erős fogai vannak, hogy a legbikább ívvel is alig bírták mozgatni. szal sztem van ilyen
2013. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ó..:/

Lehet nekem is ez a helyzetem...

Na mindegy

Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 2. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!