Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges hogy egy félfog...

Lehetséges hogy egy félfog mellé benő az ínyem? :o

Figyelt kérdés
A fogamnak kiesett a fele nemtudom mikor. Szoptam piszkálni a nyelvemmel. Mostanában furcsa volt, megnéztem tükörben és mintha a hiányzó darab helyén az ínyem lenne o.O

2013. febr. 2. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Nem ártana azt kiszedetni, mielőtt begyullad, vagy gócos lesz.
2013. febr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az valószínűleg már egy elhalt fog,ha nem fáj!

Helló!

Én is azt javaslom szedesd ki,mert elronthatja a többi fogad is,megnő a szuvasodás esélye!

Igen,az ínyed ránőhet a letört fogra,és minél jobban,annál komplikáltabb lehet a műtét (foghúzás).

Szánd rá magad,jobban jársz!

Tapasztaltam!!!

2013. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Voltam fogorvosnál hétfőn mondta hogy el van halva a fogam, be is gyulladt. Adott rá gyógyszert. Előtte meg mutogatta az aszisztensének hogy ilyent se mostanában látott..

Péntekre adott időpontot meg mondta hogy megröggenezi.


Visszamentem. Közli velem hogy Ő csak nekem tesz jót azzal ha kihúzza a fogamat meg, meg ne ellenkezzek - de ezt ilyen tiszta bunkó. A röggenből semmi se lett. A felső elhalt fogam helyett az egyik alsó akarta kihúzni. Jó hogy szóltam neki. 2perc alatt legalább kiszedte csak 4győkere volt a fogamnak :c

2013. febr. 10. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!