Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj az ínyem! De egy fogam...

Fáj az ínyem! De egy fogam sem érzékeny, vagy fájna! Mért lehet? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Elmentem fogorvoshoz, és azt mondta hogy egy lyukas fogam sincs, és nincs gond a fogaimmal, azt mondta hogy szedjek Kataflan-t, egy pár napig, napi 2x! Így arra gyanakodok 3 nap után, hogy az ínyem fáj, mert amikor eszek vagy iszok nem érzékeny a fogam egyáltalán, sőt a doki meg kocogtatta az összes fogamat, és nem éreztem érzékenységet! Sőt még valami jéggel is lefújta, és arra sem reagáltam! Valaki tud nekem ebben segíteni! Köszönöm előre is! Jaj, majd elfelejtettem, azt is mondta a doki hogy lehet hogy nő a bölcsesség fogam, és nincs helye kinőnie, csak ezzel az a baj hogy nem hátul érzem, hanem közép táj a fájdalmat! Még annyit hogy nem mindig fáj, de ha elkezd fájni akkor nagyon fáj, és sajnos több óráig is el szokott tartani a fájdalom, első este egész éjszaka nem aludtam!

2013. jan. 26. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Öblögess kamillával, ha segít, akkor tényleg az ínyed fáj.
2013. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az íny gyógyvitaminja a c-vitamin. Napi 2000 mg és helyrejön. ;) De inkább csak többet,mint kevesebbet!
2013. jan. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!