Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma megyek fogorvoshoz és nem...

Ma megyek fogorvoshoz és nem tudom mire számitsak. Valaki segitene?

Figyelt kérdés

Decemberben voltam utójára nálla hogy fáj a tömöt fogam azt mondta mennyek vissza egy hét mulva ha még mindig fàj.. Egy ideig el is mult aztán egyszer megint fájni kezdet és megint elmult. Tegnap megintfájni kezdett de elöte pár nappal megjelent rajta egy kicsit nagyob mint egy csereszne magnyi csomò nagyon fáj és piros mintha vér volna benne. De én tavaly is úgyèreztem rossz a tömés


Most mi lessz?

Irány a szájsebész?

Kihuzzák vagz kiidegelig?

Mütét lessz belöle?


2013. febr. 4. 12:59
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és ma 3 cataflamot vettem be és kb 2 orát hat
2013. febr. 4. 13:04
 2/3 Csak Nagybácsi válasza:

Szerintem mütét nem lehet belőle. Valószínüleg az egy olyan "váladák szerűség" ami pl:. a fogon szokot lenni, fekete színű cucc... Bár nem vagyok fogorvos... Szerintem kérdez meg egy fogorvost... Lehet ott helybe, érzésteleníti, és kihuzza, ha nem olyan... Ha igen, akkor valószinüleg sebész, ha nem tud mit kezdeni vele a fogorvos sem! :)

De szerintem csak valami váladék szerűség.

2013. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm hát azért nem tul jó élmény ez 13 évesen
2013. febr. 4. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!