Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 20. Kerületi vagyok, és ismer...

20. Kerületi vagyok, és ismer vki egy orvost (maszek is lehet) aki a gyökér kezelést, betömi, és még BELSŐ FOGFEHÉRÍTÉST IS ELTUDJA VÉGEZNI?

Figyelt kérdés
(Mert gyökérkezeték első fogamat,és sokkal sötétebb ,mint a többi ,és bekéne tömetni,csak nem tudom ,hogy az esztékába ,vagyhol..(ahol nem pénzért dolgoznak) ott tudnake ilyet csinálni, mert fontos lenne!(Már bekelett volna tömetni.)
2013. febr. 4. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
De gyökérkezelés után nem tömték be? :O
2013. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nme ,pedig fizettünk 30.000 ://.
2013. febr. 4. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Úristen, milyen hulladék fogorvos az?
2013. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én se tudom.. és még le is tört a fogamból egy kis darabot-.-".. az is piacon vette a diplomáját, na mind1 :SS? de hol tudnám ezt a kettőt megcsináltatni?? Fontos lenne nagyon!!!!!
2013. febr. 4. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként most már megkérdezem hogy melyik fogaidról van szó pontosan és mi volt vele a gond? Esetleg képet tudsz felrakni a mostani állapotról?
2013. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már törékeny a fog,akkor koronát kéne rá rakatni,nem belső fogfehérítést csináltatni.
2013. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Legelsőfogak közül (jobb) föntifogsoron,én ,jaj szó sincs itten törékeny fogról:D ,csak egy ici-pici darabot tört le.. és nem nagyon durván sötétebb ,mint a többi ,csak 2-3 árnyalatnyival, csak ha leveszik fogszabim,azt szeretném,hogy szép egyszínű:D legyen a fogam:))
2013. febr. 5. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!