Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha pánikbeteg vagyok, és...

Ha pánikbeteg vagyok, és alapjában nagyon félek a fogorvostól kérhetem hogy altatásban csinálják?

Figyelt kérdés

Nem sokára mennem kell, nem tudom mit fognak csinálni, (körzeti fogorvoshoz megyek) és már a tudattól is rosszul vagyok.

Ha én megmondom hogy mi a problémám és szeretném ha altatnának lehetséges lenne?

Tapasztalatok?



2013. febr. 6. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
fogorvosnál altatás? iylet se hallottam még. szájsebészeten még talán elképzelhetőnek tartom.de fogorvosnál.tuti nem (legalábbis, anyám maszek fogorvos és alapjában véve nincs oylan müvelet amihez altatás szükséges mert az már a szájsebészet kategóriába esik..)
2013. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha mégis van,az pedig nincs ingyen..
2013. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nincs ingyen, és elnézést elírtam, szájsebészet, mert nekem már igazából oda kellene mennem, de előtte nyilván valakitől kérnem kell beutalót.

Tehát a kérdésem továbbra is ugyanaz amit fent leírtam.

2013. febr. 6. 14:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Léteznek maszek fogorvosi rendelők, ahol kérhetsz altatást akár egy fogkő eltávolitáshoz is, de megkérik az árát. Feltételezem, hogy a szájsebészetek komolyabban fel vannak készülve anesztéziából mint a mezei fogorvosok, de gondolom a beavatkozástól és eszközöktől is függ, hogy mire van egy adott rendelőben lehetőség.
2013. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pl:

[link]

de ha rákeresel a "szájsebészet altatásban"-ra a guglin, még kapsz jópár találatot.

2013. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet altatást kérni pld. Zuglói fogászat centrumban. 70000 Ft az altatás.
2013. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Győrbe dokimnál 45 ezer az éber szedáció,ez olcsóbb is mint több helyen mivel magadnál vagy de mégsem:)

Tehát tudsz reagálni utasításokra,de nem vagy tudatodnál,központi idegrendszerre hat.

Nekem ennyi pénzem nem volt,viszont adott egy nagyon erős nyugtatót,ez bevált. Fél órával előtte odamegyek kezelés előtt,beveszem,majd mikor hat kezel,nincs is pánikrohamom úgy.

Igen én is pánikbeteg vagyok,tudom mit érzel.

Konzultálj dokival mindenképp a lehetőségekről,nekem is sokat segített!

2013. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!