Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj az állkapcsom,...

Nagyon fáj az állkapcsom, szerintem a bölcsességfogam miatt, pedig amúgy már ki van nőve. Másnak is volt ilyen? Meddig tartott úgy kb?

Figyelt kérdés
Elég durva, fáj csak úgy simán is, de ha beszélek, vagy ha egy kiskanalat próbálok belenyomni a számba, akkor még sokkal rosszabb. Rágni nagyon rossz, úgyhogy ma csak levest ettem (brokkolikrém), meg összetörtem főtt krumplit, mint a kisbabáknak szokták, de így is tökre fáj...
2013. febr. 9. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana fogorvossal megnézetni
2013. febr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem van h az egész fejem fáj a bölcsességfogam miatt. Az állkapcsom sőt még a fülem is szokott..

Volt h be is durrant úgy néztem ki mint egy hörcsög. Nekem az egyik alsó félig kibújt a másik nem tud, azzal műtét lesz ki kell vésni. Már 2 éve ki kéne de nem birom rászánni magam h elmenjek :( Nyomja a többi fogamat és torlódnak.

2013. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt mondta a doki h nem ártana minél előbb eltávolítani őket mert gócosak lehetnek és súlyos gyulladásokat tudnak okozni a szervezetben az onnan szétszórodott bacik. És még ez sem volt elég motiváló.. még mindig halogatom a műtétet :(
2013. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi, hogy válaszoltatok!

Igen, tudom, hogy el kéne mennem fogorvoshoz, de most még kb. két hétig egész biztos nem tudok, mert utána jó lenne itthonmaradni egy napot, mert úgy tudom, hogy eléggé bedagad, ha kihúzzák. Én viszont most nem maradhatok itthon, csak legkorábban jövő hét utáni pénteken :(

A fülem az nekem is fáj, és be is van dagadva egy kicsit az arcom. Ez neked kedves Második válaszoló, el szokott múlni egyébként? Mármint a fülfájás, meg az arcbedagadás... Nekem ilyen még sosem volt...

2013. febr. 9. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen! Iszonyatosan fájt, persze a gyógyszer nem hatott! Vettem egy nagy levegőt és egy szombati napon este elmentem az ügyeletre! Kb. 2 perc alatt kihúzták, nagy megkönnyebbülés volt! Másnap reggel hőemelkedésem volt meg kicsit fájt, de a fájdalomcsillapítótól elmúlt! Nem jó halogatni.
2013. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!