Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szemölcsszerű kinövés a...

Szemölcsszerű kinövés a szájban, mi lehet?

Figyelt kérdés
Egy hete vagyok beteg, megfáztam, hőemelkedés, hörghurut, enyhébb arcüreggyulladás, rekedtség, ezek voltak a tünetek. Voltam orvosnál, de antibiotikumot nem kellett szednem. Most már majdnem okés, nagyon enyhe hőemelkedésem van, picit fáradt vagyok, illetve köhögés, orrfújás által rendesen ürül még, aminek kell. Viszont ma vettem észre, hogy a szám hátsó részénél, a nyálkahártyán két apró, szemölcsszerű dudor jelent meg. Ez lehet a betegség következménye is, vagy ha nem, mi? Érdemes ezzel visszamenni az orvoshoz?
2013. febr. 11. 13:40
 1/1 anonim válasza:
Ha hólyagos és körülötte piros , illetve érintésre érzékeny akkor az "Aphta" és a legyengült immunrendszer szövődménye. Érdemes gyógyszertárban beszerezni, "glycerinum boraxatum" nevű készítményt, ezzel kell ecsetelni. Egyébként kb 7-10 nap alatt elmúlik magától.
2013. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!