Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aphtás a szám pár napja, mit...

Aphtás a szám pár napja, mit tegyek hogy hamarabb elmúljon?

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Az aphtát vírusfertőzés okozza, így sajnos a szervezetnek magának kell legyőznie. Esetleg szedhetsz immunerősítő készítményt, de szerintem felesleges. A tüneteket enyhítheted fájdalomcsillapító ecsetelővel, száj-és torokfertőtlenítő szerekkel.
2013. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem most mulik már,ez a 9. nap,én vettem patikaba valamilyen oldatot rá,azzal kellett lefekvés előtt bekennem,most már sokkal jobb!,4 napja használom,lehet amugy is enyhűlt volna az az égő érzés,kitudja!Szerintem kérj valamit rá patikaban,ne egyél csipőset,csokit sem!
2013. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
naponta többször öblögess szájvízzel, és mindig tartsd tisztán a szádat, akkor pár napon belül el kell múlnia
2013. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek !!
2013. febr. 17. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!