Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kifakadt a szám. Most mit...

Kifakadt a szám. Most mit tegyek az alábbi helyzetben, hogy minél hamarabb helyre jöjjek?

Figyelt kérdés

Ma reggelre kifakadt a szám (alsó ajkam fele). Jelenleg még kemény, feszülős, fénylő, de nagyon dagadt, még nagyon az elején van. Van itthon kevés Zovirax ajakherpesz elleni krém. Azzal kenegetem. Nincs más itthon, ami erre jó volna. Gyógyszertár meg messze van, nagyobb városban.


Hallottam még a fogkrémes kenegetésről. Az valóban jó ilyenkor, vagy az még súlyosbítaná a helyzetet?


Hétfőre mennyire jön ez helyre?

Mehetek ezzel közösségbe? Vagy nem szabad?


2012. nov. 3. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Felsõ és alsó ajkak:

Tünet: Gyakori herpesz, sokszor az alsó ajak széle már össze hegesedett a bõrrel

Ok: Az immunrendszer tartós összeomlása, virusok elszaporodása

2012. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Bocs, de ez nem válasz a kérdésemre!

Először is, fogalmam sincs, mikor volt legutóbb ajakherpesz. Másodszor: a kérdésem arra irányult, hogy hogyan kezeljem házilag?

2012. nov. 3. 15:04
 3/3 PetraSimsFan válasza:
sajnálom, nem tudom, de szerintem fogkrémmel ne kenegesd!
2012. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!